درباره ما

احتراما خرسندیم به  استحضار برسانیم که شرکت روشنگر (بامسولیت محدود) اولین بانک اطلاعاتی لامپ و وارد کننده انواع لامپ های خاص و تجهیزات جانبی از شرکت های معتبری همچون OSRAM ,PHILIPS ,  GE و ....در ایران می باشد.

این شرکت فعالیت خود را پس از 15 سال فعالیت گسترده و مستمر و همچنین کسب تجارب ارزنده در شرک اسرام آلمان  نسبت به واردات مستقیم از تولید کننده های فوق الذکر وتوزیع و پخش محصولات انان به صورت مستقیم و مجزا اقدام نموده است .

این دفتر فروش با بهره گیری از تجربه متخصصین روشنایی عمومی , صنعتی اماده پاسخگویی به سوالات و ارايه اطلاعات وقبول استعلامات شما می باشند.

ازویژگیهای بارز این شرکت نقش برجسته ای درارایه لامپ های کم مصرف و LED و بالاست الکترونیکی درصرفه جویی در مصرف انرژی واطمینان واسایش شما می باشد. این شرکت نقش برجسته در ارایه طیف وسیعی از انواع لامپ های تخصصی جهت استفاده در مصارف گوناگون روشنایی پزشکی , سینمایی , استودیویی , ازمایشگاهی , عکاسی , اسلاید , فیلم سازی , صنعت فیلم برداری , فرودگاهی , روشنایی عمومی , صنعتی و سایر زمینها که همگی انها دارای کیفیت بالا هستند ارایه می نماید.

قصد ما این است که با معرفی انواع محصولات خود با مارک معتبر جهانی همکاریهای جدید و ساده عملی را برای صرفه جویی در مصرف انرژی و ارتقاء سطح کیفی محصولات استاندارد معرفی نماییم .

متاسفانه در کشور ما معضل  بزرگی برای تهیه انواع لامپ وجود دارد  از انواع لامپ ها وجود دارد که همان خرید لامپ تقلبی که از کیفیت پایینی برخوردار هستند می باشد. این مساله ناشی از عدم اشنایی و دسترسی به منبع خرید مطم, صحیح و بانک اطلاعاتی لامپ وادوات جانبی ان است . همکاری متقابل شما با این دفتر فروش می تواند دست عوامل فرصت طلب را کوتاه واز اتلاف سرمایه های ملی کشور جلوگیری نماید.

لامپ های ارایه شده ازاین شرکت در مواردی نظیر سخت شدن پلیمرها ,خشک شدن رنگ , چسب , استریلزاسیون هوا ,موارد تصفیه اب آشامیدنی (صنعتی و خانگی ) بکار می رود و منابع طبیعی جهت گرمایش حیوانات ودرمان بیماریها واکواریوم وصنایع مواد غذایی  وتحقیقات علمی , گیاهی و تکنولوژی زنون در صنعت سینما و نورپردازی اسمانی و ویدوو پرژکتورها ازجمله مواردی هستند که از بانک اظلاعاتی لامپ های این شرکت بهره مند شوید ,بعضی ازمحصولات ما کاربرد های تخصصی

ازقبیل استفاده در در ابزار پزشکی مانند میکروسکوپ ها ویا در انجام تحقیقات درمانی نیز دارند , درعین حال می توانند راهنمای بسیار مطمأنی برای تشخیص نزدیک شدن هواپیماها به باند فرودگاه و یا قطارها به ایستگاه راه اهن باشد.

شرکت روشنگر وارد کننده بسیاری از محصولات تخصصی خارجی که در ایران تولید مشابه داخلی ندارد مانند انواع لامپ تخصصی اسرام و فیلیپس ...... و فیلترهای رنگی جهت استفاده در چراغ ها و پرژکنورهای نور افکن وپرژکتورهای نور تخصصی دراستودیو , سینما وتاتر به عنوان یکی از بزرگترین منابع تامین نور بسیاری از سازمانها و ارگانها و بیمارستانها , ازمایشگاه ها , مراکز پخش جراحی , درمانی , کارخانجات , پالایشگاه ها, فرودگاه ها , سینماها , مراکز پشتیبانی فنی شناخته شده است.